27-03-2022 - DH, CK DKIJV/Els
Cat. 500 1500
Remco Boere SA 41:02 2:09:03

26-03-2022 - HA, NSK Allround 2022
Cat. 500 3000
Remco Boere SA 40:91 4:32:64

22-03-2022 - HV, ISU World Cup finale
Cat. 500 500 1000
Hein Otterspeer SB 35:36 38:97 1:08:70

20-03-2022 - DH, CK SIL en OTWEG
Cat. 100 300
Fleur Rietveld C1 19:00 1:02:38

20-03-2022 - HV, SoftELS IUT
Cat. 500 1500
Remco Boere SA 40:70 2:04:94 pr

19-03-2022 - GR, Nederlands Pupillen Tournooi 2022
Cat. 500 700 1000
Jurre Nuyt PA 45:08 1:31:83 pr
Peter de Bruin SB 48:31 1:07:60

19-03-2022 - DH, Clubkampioenschappen STV Lekstreek
Cat. 100 500 1000 1500 3000
Peter de Bruin PB 12:62 pr 49:22
Jurre Nuyt PA 12:14 pr 46:39
Twan van Duuren PC 13:29 53:86
Jasmijn Verdoold PA 13:72 pr 58:53
Jasper Zijderlaan PA 13:04 pr 58:05 pr
Fabienne Broere PB 14:67 pr 1:06:68
Eva Hogendoorn PA 13:77 pr 59:72 pr
Isolde de Koster PA 13:69 56:59
Martijn Mennema PA 13:72 pr 58:40
Loek Oudenes PB 13:87 pr 58:48 pr
Mette Verdoold PA 13:96 pr 57:48 pr
Luuk van Zwienen PC 13:06 pr 55:64
Hilke van der Knijff PA 12:91 pr 55:41 pr
Floortje Korpershoek PA 12:93 54:82
Annika Korpershoek PA 12:47 pr 51:38 pr
Aiden de Koster PC 14:90 1:10:40
Cato Mettau PE 16:68 1:15:86
Coen Zijderlaan PE 15:29 1:12:76
Nora Holleman PA 16:16 pr 1:14:13 pr
Florian de Kool PF 16:78 1:18:21 pr
Imre van Roest PD 15:97 1:18:62
Maren de Bruin PC 14:00 58:82
Fenna Neven PB 14:04 1:05:65
Jonna van Duuren PD 15:69 1:14:16
Tijn Schoonderwoerd PE 14:03 1:05:11
Jitske Sluijs PB 14:89 1:04:27
Kyra Bogaard PC 15:70 1:13:71
Lauren de Kool PC 17:18 1:14:21
Lizanne Walraven PB 15:55 1:11:83
Lotte Neven PE 15:79 1:15:98
Luna Beks PB 13:97 1:04:40
Lysander Roozemond PC 16:17 1:11:00
Mats Mudde PC 13:95 1:04:61
Peter Verburg PE 16:29 1:10:77
Pim Neven PC 14:48 1:11:40
Stan Hogendoorn PD 14:79 1:12:66
Steven Graveland PC 13:87 1:08:76
Ties Walraven PF 15:52 1:10:76
Arjan Bakker ME 43:91 1:25:76
Frans Rietveld MG 55:57 1:56:00
Jerry van Herk MC 45:42 1:34:82
Erik de Kluijver MD 46:81 1:35:62
Kees Neven MF 49:19 1:38:97
Kees Hofwegen MD 52:32 1:43:71
Rob van Zwienen MC 42:52 1:25:58
Ferdinand Veelenturf MF 47:38 1:36:17
Lijnie Boele MD 49:52 pr 1:42:24 pr
Hans Smiesing MA 54:03 1:34:37
Frits Walraven MF 56:23 1:58:58
Jasmijn Pols N1 52:12 1:46:21
Sacha van der Weide N1 41:03 1:22:70 4:59:44
Jeroen Cnossen MD 54:80 1:48:46
Gerben van Leeuwen N4 41:09 2:07:21 4:45:65
Stefanie Link N4 47:30 1:37:28
Wilfred van Stam MC 45:77 1:34:65
Amber Houdijk N2 46:84 1:37:45
Tes van der Vlist N4 43:79 2:15:91
Leon de Hoop N3 40:59 2:08:02 4:41:98
Okke Pas N4 40:97 2:11:67 4:42:93
Laurens Rus N4 43:39 2:11:82
Jesse Stam N3 39:04
Joost de Jong N1 39:34 1:58:46
Sjoerd van der Niet N3 42:19 2:15:47
Flo van der Vlist N2 40:67 2:04:10
Noa Kleijnendorst N1 45:85 1:36:53
Maxime van Stam N3 46:38 1:34:38 2:34:97
Thomas van Herk N1 42:25 2:22:77
Remco Boere SA 41:34 2:09:95
Jan Boere MD 50:25 1:43:48
Lianne Koetsier N1 45:63 1:32:33
Dennis Vergeer A2 42:97 2:14:25
Iris Mulder A2 45:19 1:29:08 pr
Liza van Beek A2 49:49 1:42:68
Peye de Ruiter A2 40:73 2:18:98
Pim Stuij A2 37:00 1:57:30
Laetitia Link SA 49:92 1:41:09
Wim van Herk MG 58:26 1:54:12
Diede de Vries A1 43:96 2:22:67
Paul Mudde SB 43:70 2:15:95
Lente Rietveld B2 51:74 1:49:56
Sam Mayenburg B2 43:87 1:28:35 pr
Arjan van der Velden MC 48:83 1:39:61 pr
Thijs van den Heuvel A1 43:22 2:19:82
Susanne Prins B2 44:58 1:44:85
Daan van Zwienen C2 40:54 1:22:79
Romée Houdijk B2 50:19 1:44:97
Bram den Outer B1 45:87 1:35:87
Robbert-Jan Neven MA 44:15 1:29:17
Jörg Schorning MD 1:09:98 2:21:14
Kas van der Vlist ME 59:53 1:57:49
Arjan de Jong SA 56:67 pr 3:04:50 pr
Ilona Markus SA 53:23 pr 1:49:58 pr
Johan Zonneveld MD 55:80 1:54:96
Noa Bruinsma B1 46:98 pr 1:36:29 pr
Berto Anker B2 42:85 1:24:44 pr
Anne van Duuren B1 45:65 pr 1:33:52
Koen van Zwienen C1 47:25 pr 1:37:29
Felix Harleman C1 50:64 pr 1:42:09 pr
Esmee Zijderlaan C2 46:50 pr 1:36:53
Frederique Broere C1 1:04:85 pr 2:17:11 pr
Isa Oudenes C1 47:33 1:37:42 pr
Bram Holleman MA 53:55 pr 1:50:59 pr
Rico Rufi B1 42:44 1:25:19 pr
Andre van den Heuvel MA 47:71 pr 1:36:32 pr
Joop Prins MC 51:73 1:43:14
Allard van Schoneveld MC 53:95 pr 1:48:81 pr
Gerard Verdoold MB 53:90 pr
Anouk van den Heuvel B1 49:83 pr 1:43:23 pr
Niek Broere C1 1:03:16 pr 2:14:25 pr

16-03-2022 - HV, 2nd Masters international Thialf record races
Cat. 3000
Joost de Jong N1 4:06:63 pr

16-03-2022 - ELF, De Zilveren Bal 2022
Cat. 100 100 100
Sacha van der Weide N1 10:80 pr 10:74 pr 10:79
Pim Stuij A2 10:18 pr 10:90
Daan van Zwienen C2 10:46 pr 10:52 10:53

13-03-2022 - DH, Zuid Hollands kampioenschap junioren C en B
Cat. 500 1500 3000
Susanne Prins B2 44:96 2:20:93 pr 4:59:49
Daan van Zwienen C2 40:16 2:12:19
Berto Anker B2 42:68 pr 2:16:60
Anne van Duuren B1 45:70 pr 2:28:48 pr 5:29:43 pr
Isa Oudenes C1 46:80 pr 2:31:43 pr
Rico Rufi B1 42:02 pr 2:14:81 pr

12-03-2022 - EN, Nederlands pupillen C toernooi
Cat. 300 500
Twan van Duuren PC 32:09 pr 52:07 pr
Luuk van Zwienen PC 34:19 pr 54:49 pr
Maren de Bruin PC 35:74 57:30

12-03-2022 - HN, NK Masters
Cat. 500 1500 3000 5000
Frans Rietveld MG 54:28 2:55:85
Arjan Bakker ME 43:70 2:06:80 4:18:33 7:22:35 pr

10-03-2022 - BR, Grote en kleine vierkamp
Cat. 500 1500 10000
Joost de Jong N1 39:08 1:57:94 15:48:92

06-03-2022 - DH, Junioren C 3000m
Cat. 3000
Esmee Zijderlaan C2 5:18:61
Isa Oudenes C1 5:32:07

06-03-2022 - DH, Zuid Hollands kampioenschap pupillen
Cat. 500 500
Peter de Bruin PB 49:84 50:20
Twan van Duuren PC 54:38 53:98
Isolde de Koster PA 55:77 55:96
Martijn Mennema PA 1:00:51 58:36 pr
Luuk van Zwienen PC 55:45 pr 56:07
Floortje Korpershoek PA 54:03 pr 54:04
Annika Korpershoek PA 52:33 pr 52:62

06-03-2022 - DH, Zuid Hollands kampioenschap
Cat. 500 1500
Arjan Bakker ME 44:32 2:09:64
Frans Rietveld MG 56:17 2:58:78 pr
Erik de Kluijver MD 48:06 2:27:11
Richard Stolwijk ME 44:07 2:25:23
Remco Boere SA 41:42 2:10:79
Iris Mulder A2 45:01 2:17:52
Patrick Smaal SA 44:29 2:11:65
Robbert-Jan Neven MA 43:76 2:19:83

05-03-2022 - EN, NK Afstanden 2022 / Rabo Holland Cup
Cat. 500 1000 1500
Sacha van der Weide N1 40:16 1:22:26 2:08:93
Joost van Dobbenburgh SA 36:18

05-03-2022 - , WK Allround
Cat. 500 1500 5000 10000
Patrick Roest SA 36:44 1:46:48 6:15:99 13:26:08

05-03-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Za avond
Cat. 500 1000
Susanne Prins B2 45:82 1:32:94
Berto Anker B2 42:90 1:29:11
Anne van Duuren B1 46:19 pr 1:34:93
Rico Rufi B1 42:18 pr 1:28:27

05-03-2022 - HV, Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams
Cat. 500 1000
Pim Stuij A2 36:18 pr 1:13:38

04-03-2022 - HV, StuupCup 2022
Cat. 500 500 1000 1500
Daan van Zwienen C2 39:35 pr 39:38 1:19:65 pr 2:05:40 pr

27-02-2022 - DH, Krokus sprint tournooi
Cat. 100 300 500
Erik de Kluijver MD 12:04 29:61 46:90
Rico Rufi B1 11:31 26:97 pr 43:01
Isa Oudenes C1 12:26 pr 29:85 pr 47:38 pr
Esmee Zijderlaan C2 12:19 pr 29:39 pr 46:77 pr
Felix Harleman C1 12:67 pr 32:06 pr 52:03
Koen van Zwienen C1 12:39 pr 29:80 47:66 pr
Berto Anker B2 11:66 pr 27:25 42:69 pr
Susanne Prins B2 11:98 pr 28:47 pr 44:88
Peye de Ruiter A2 10:84 26:21 42:00
Thomas van Herk N1 11:15 26:87 42:82

26-02-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Za avond
Cat. 5000
Kees Hofwegen MD 9:35:31
Willem Jan Knibbe MC 8:43:74
Thomas van Herk N1 8:55:53 pr
Peye de Ruiter A2 9:53:55 pr
Thijs van den Heuvel A1 8:45:08 pr
Andre van den Heuvel MA 8:48:29 pr

26-02-2022 - EN, Skeuveltournooi
Cat. 500 1500 3000 5000
Remco Boere SA 40:78 2:09:58 4:30:08 pr 7:53:13 pr

26-02-2022 - HV, Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams
Cat. 500
Joost van Dobbenburgh SA 36:18

26-02-2022 - AL, NK Supersprint 2022
Cat. 100 100 300 300 500
Sacha van der Weide N1 10:83 25:95 41:58
Joost de Jong N1 10:60 25:01 39:42
Pim Stuij A2 10:21 23:58 37:45
Daan van Zwienen C2 10:54 10:75 25:32 pr 25:57

20-02-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo avond
Cat. 500 1000 1500 3000
Robbert-Jan Neven MA 45:84
Susanne Prins B2 47:30 2:32:64
Rico Rufi B1 44:93 2:28:44
Isa Oudenes C1 50:10 1:46:05
Esmee Zijderlaan C2 48:17
Felix Harleman C1 54:81 1:53:43
Koen van Zwienen C1 48:52 1:44:16
Anne van Duuren B1 48:37 2:39:81
Berto Anker B2 44:96 2:46:51
Joop Prins MC 6:04:32 pr
Maxime van Stam N3 5:41:11
Natasja Roest SA 5:28:66

20-02-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo ochtend
Cat. 100 300 500
Twan van Duuren PC 13:27 pr 34:52 56:19
Jasmijn Verdoold PA 13:75 pr 36:81 1:16:50
Isolde de Koster PA 13:79 35:35 58:07
Floortje Korpershoek PA 12:89 pr 34:15 pr 55:66
Annika Korpershoek PA 12:51 pr 32:42 pr 53:95
Maren de Bruin PC 14:30 38:22 1:01:30

20-02-2022 - HV, Recordwedstrijden Thialf
Cat. 500 1000
Jurre Nuyt PA 44:80 1:29:75 pr

19-02-2022 - GR, NSK Afstanden
Cat. 500 1000 1500 5000
Remco Boere SA 41:37 1:23:51 pr 2:08:35 8:08:06 pr

18-02-2022 - EN, NK Junioren 2022
Cat. 500 500 1000 1000 1500 3000
Pim Stuij A2 36:77 36:50 1:13:15 1:13:21
Jillian Knook B2 41:65 41:10 1:23:05 pr 1:22:73 pr
Daan van Zwienen C2 40:35 2:10:05
Iris Mulder A2 4:47:09 pr

16-02-2022 - HV, Schaatscircuit.nl
Cat. 100 300 500 3000
Richard Stolwijk ME 11:55 pr 27:76 pr 43:17
Wim van Duuren MG 13:85 36:05 54:26
Wilfred van Stam MC 4:57:75 pr

13-02-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo ochtend
Cat. 500 700
Koen van Zwienen C1 48:09 1:08:05 pr
Twan van Duuren PC 54:99 1:16:58 pr
Felix Harleman C1 51:66 pr 1:13:02 pr
Luuk van Zwienen PC 56:32 pr 1:21:84 pr

13-02-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo avond
Cat. 100 300 500 1500
Jurre Nuyt PA 12:26 pr 29:60 46:07
Frans Rietveld MG 56:28 3:01:19 pr
Erik de Kluijver MD 46:31 2:25:64
Kees Hofwegen MD 52:04 2:39:16
Carl von Lindern MD 49:34 2:26:81
Peter de Bruin PB 48:29 pr
Esmee Zijderlaan C2 47:11 2:32:49 pr
Isa Oudenes C1 49:44 pr 2:36:77 pr

12-02-2022 - EN, NSK Sprint 2022
Cat. 500 1000
Remco Boere SA 41:24 1:22:35 pr

12-02-2022 - HV, Dutch masters cup II
Cat. 500 1500 5000
Arjan Bakker ME 43:05 7:24:02
Richard Stolwijk ME 43:24 2:24:38
Patrick Smaal SA 43:12 2:05:88 pr

12-02-2022 - ELF, Holland cup / Rabobank 5
Cat. 500 1000 1500
Sacha van der Weide N1 40:16 1:20:68 2:10:76
Joost van Dobbenburgh SA 36:52 1:12:78

06-02-2022 - UT, NSSV Talentendag / Kwalificatie NK Allround Junioren C
Cat. 500 1500
Daan van Zwienen C2 40:64 2:16:56

06-02-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo ochtend
Cat. 300
Jasmijn Verdoold PA 54:35

06-02-2022 - , Olympische winterspelen (Beijing-CHN)
Cat. 1000 5000 10000
Hein Otterspeer SB 1:08:80
Patrick Roest SA 6:09:31 12:44:49

06-02-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo avond
Cat. 500 1000 3000
Jillian Knook B2 42:42 1:24:44
Robbert-Jan Neven MA 44:31 1:28:59
Berto Anker B2 42:97 pr 1:26:09 pr
Esmee Zijderlaan C2 47:01 pr 1:35:26 pr
Rico Rufi B1 42:38 pr 1:29:74
Wim van Duuren MG 51:50 1:45:41
Arjan Bakker ME 4:24:14
Kees Hofwegen MD 5:26:77
Remco Boere SA 4:39:25
Carl von Lindern MD 5:06:34
Susanne Prins B2 4:53:90 pr

05-02-2022 - BR, Trainingswedstrijd
Cat. 500 1000
Joost de Jong N1 39:40 1:17:73 pr

05-02-2022 - HV, Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams
Cat. 500 1000
Pim Stuij A2 36:44 1:12:66
Sacha van der Weide N1 39:48 1:21:04

02-02-2022 - , Test race
Cat. 500 1000
Remco Boere SA 42:28 1:25:34

30-01-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo avond
Cat. 500 1500
Kees Hofwegen MD 51:17 2:36:34
Carl von Lindern MD 49:21 2:27:03
Esmee Zijderlaan C2 47:80 pr
Isa Oudenes C1 49:44 pr 2:37:58 pr
Daan van Zwienen C2 2:13:90

30-01-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo ochtend
Cat. 500 1000
Peter de Bruin PB 49:75 1:37:67 pr
Twan van Duuren PC 53:45 1:50:03 pr
Felix Harleman C1 52:34 pr 1:46:48 pr
Luuk van Zwienen PC 56:32 pr 2:00:92 pr
Maren de Bruin PC 58:51 1:59:26

30-01-2022 - , Landelijke Selectie NK 3000m Junioren A/B
Cat. 3000
Iris Mulder A2 4:49:49

29-01-2022 - BR, Landelijke Selectie NK Sprint Junioren A/B
Cat. 500 1000
Pim Stuij A2 37:46 pr 1:15:28 pr
Susanne Prins B2 44:88 1:32:18

29-01-2022 - HV, Trainingswedstrijd topteams / OS gangers
Cat. 1000
Hein Otterspeer SB 1:09:05

29-01-2022 - IZ, WK Sprint Masters
Cat. 500 500 1000 1000
Frans Rietveld MG 53:49 53:36 1:48:86 1:50:73
Richard Stolwijk ME 43:15 43:48 1:24:74 1:27:77
Wilfred van Stam MC 44:31 44:83 1:29:02 pr 1:28:69 pr

29-01-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Za avond
Cat. 100 300 500 1500
Joost de Jong N1 10:42 pr 24:77 pr 39:93
Jillian Knook B2 11:47 26:65 pr 42:55
Berto Anker B2 11:92 26:94 43:40
Anne van Duuren B1 47:01 2:30:17 pr
Robbert-Jan Neven MA 44:57 2:18:37
Patrick Smaal SA 44:90 2:13:26

23-01-2022 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo avond
Cat. 300 500 1000 1500
Maren de Bruin PC 36:16 59:42
Luuk van Zwienen PC 34:90 pr 58:30
Twan van Duuren PC 32:65 pr 52:61 pr
Koen van Zwienen C1 29:58 pr 47:98
Jurre Nuyt PA 29:42 pr 46:46
Peter de Bruin PB 31:21 pr 49:40 pr
Arjan Bakker ME 43:25 1:24:92
Isa Oudenes C1 51:37 1:45:01
Esmee Zijderlaan C2 47:99 pr 1:38:67 pr
Felix Harleman C1 52:45 pr 1:49:74
Sacha van der Weide N1 40:81 2:13:39
Richard Stolwijk ME 42:94 1:29:37
Wilfred van Stam MC 46:46 1:32:55
Jillian Knook B2 42:39 1:26:92
Susanne Prins B2 45:74 2:27:03
Daan van Zwienen C2 40:68 1:24:18 pr
Berto Anker B2 43:69 1:31:35
Robbert-Jan Neven MA 44:39 1:31:18

22-01-2022 - HV, NK Sprint
Cat. 500 500 1000 1000
Joost van Dobbenburgh SA 35:73 36:00 1:12:60 1:11:15

22-01-2022 - DH, Clubwedstrijd
Cat. 500 1000
Joost de Jong N1 39:95 1:18:19 pr
Iris Mulder A2 45:14 1:29:92 pr
Rico Rufi B1 42:73 1:28:39

15-01-2022 - HV, Trainingswedstrijd Topteams en deelnemrs NK
Cat. 500
Joost van Dobbenburgh SA 36:19

08-01-2022 - HV, EK Allround
Cat. 5000
Patrick Roest SA 6:11:54

30-12-2021 - IZ, Internationaler Weihnachtssprint
Cat. 500 1000
Sacha van der Weide N1 39:28 pr 1:19:23 pr
Daan van Zwienen C2 39:75 1:21:98

28-12-2021 - DH, Lekstreek Jeugd Sprintwedstrijd
Cat. 100 100 300 500
Lotte Neven PE 15:73 15:99 46:51
Sara Sipsma PD 17:27 16:49 48:87
Cato Mettau PE 17:66 17:22 51:88
Mette Mudde PE 18:64 18:63 51:38
Fien Mettau PF 19:95 20:65 1:00:67
Coen Zijderlaan PE 16:83 15:63 46:20
Peter Verburg PE 17:27 17:03 48:35
Vin Oudenes PE 19:79 18:18 53:39
Florian de Kool PF 16:88 pr 16:58 pr 50:73 pr
Jonna van Duuren PD 17:40 17:14 48:00
Tijn Schoonderwoerd PE 14:69 15:04 41:90
Imre van Roest PD 17:29 16:64 49:12
Benthe de Bruin PF 18:28 17:79 53:23
Anna Hogendoorn PF 18:90 18:46 52:15
Anna Smit PF 19:38 19:54 59:72
Fenna Post PF 23:03 22:91 1:03:12
Nikki Slegtenhorst PF 25:06 22:87 1:00:35
Fenna Smit PF 29:33 25:19 1:09:00
Stan Hogendoorn PD 16:36 15:34 43:44
Jorn de Bruin PF 17:36 17:02 49:77
Juda van der Vlist PD 20:32 26:64 58:52
Levi van Ee PD 20:89 17:85 50:90
Wisse Roest PF 24:17 22:95 1:10:52
Luna Beks PB 14:64 38:33 pr 1:05:01 pr
Jitske Sluijs PB 15:49 43:20 1:10:52
Lizanne Walraven PB 15:31 42:01 1:11:11
Mats Mudde PC 14:58 40:29 1:09:51
Pim Neven PC 14:99 44:71 1:15:11
Douwe Nederhorst PC 16:89 43:85 1:18:91
Susanne Prins B2 12:18 29:01 pr 45:90
Peter de Bruin PB 12:93 pr 32:11 pr 50:73
Noa Bruinsma B1 12:77 pr 30:78 pr 48:83
Berto Anker B2 11:81 pr 44:04
Anne van Duuren B1 12:50 pr 29:79 pr 47:59
Jurre Nuyt PA 12:28 pr 29:97 47:77
Twan van Duuren PC 13:45 34:25 pr 55:05 pr
Felix Harleman C1 13:39 33:80 pr 55:13
Jasmijn Verdoold PA 13:86 pr 36:19 pr 58:51
Jasper Zijderlaan PA 13:34 pr 39:00 pr 1:04:54 pr
Esmee Zijderlaan C2 12:42 pr 30:69 pr 48:81
Frederique Broere C1 15:70 42:80 pr 1:11:01
Fabienne Broere PB 15:12 41:07 pr 1:09:36
Eva Hogendoorn PA 14:37 37:93 pr 1:01:87
Isolde de Koster PA 13:96 35:70 56:50
Martijn Mennema PA 14:22 pr 36:20 pr 1:00:02
Loek Oudenes PB 13:93 pr 37:66 pr 1:00:23 pr
Isa Oudenes C1 13:00 pr 32:41 52:06
Mette Verdoold PA 13:97 pr 35:28 pr 59:16 pr
Floortje Korpershoek PA 13:13 pr 34:93 pr 56:50
Annika Korpershoek PA 12:99 33:25 pr 54:96
Rico Rufi B1 11:18 pr 27:33 pr 46:76
Maren de Bruin PC 14:85 39:33 1:00:72
Fenna Neven PB 14:19 40:89 1:07:42
Sem Schoonderwoerd PC 15:43 44:94 1:13:13
Aiden de Koster PC 15:82 43:96 1:14:66
Lauren de Kool PC 16:25 44:73 1:16:53
Isa Smit PC 54:54 1:31:57

26-12-2021 - HV, Olympisch Kwalificatie Toernooi
Cat. 500 500 1000 1500 5000 10000
Joost van Dobbenburgh SA 1:17:26 35:49 pr
Hein Otterspeer SB 34:89 dq 1:07:52 pr
Patrick Roest SA 1:45:30 6:08:64 12:50:84

20-12-2021 - HV, Trainingswedstrijd Topteams en deelnemrs OKT
Cat. 500 1000 3000
Sacha van der Weide N1 39:56 1:20:84
Joost van Dobbenburgh SA 1:11:28
Patrick Roest SA 3:35:49

12-12-2021 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo ochtend
Cat. 500 1000
Wilfred van Stam MC 46:37 1:33:11
Thomas van Herk N1 43:46 1:30:69
Remco Boere SA 43:65 1:26:56
Wim van Duuren MG 50:68 1:43:16
Susanne Prins B2 45:64 1:31:82
Robbert-Jan Neven MA 45:00 1:29:86
Berto Anker B2 43:37 pr 1:28:93 pr
Anne van Duuren B1 47:29 1:37:63
Rico Rufi B1 43:09 1:27:30 pr
Arjan Bakker ME 43:80 1:24:59 pr

11-12-2021 - EN, Dutch masters cup I
Cat. 500 1000
Sandra van Wijngaarden MC 49:22 1:41:01

11-12-2021 - AL, Holland cup / Rabobank 3
Cat. 500 1000 1500
Sacha van der Weide N1 40:20 1:23:90
Joost van Dobbenburgh SA 36:97 1:15:72 1:52:01
Pim Stuij A2 37:31 1:15:93

05-12-2021 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo ochtend
Cat. 500 1000
Jillian Knook B2 42:70
Esmee Zijderlaan C2 49:06
Maren de Bruin PC 1:05:36 2:13:61

04-12-2021 - HV, Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams
Cat. 500 1000
Sacha van der Weide N1 39:58 1:21:65
Pim Stuij A2 36:75 pr 1:13:34
Joost van Dobbenburgh SA 1:11:45

04-12-2021 - DV, Landelijke selectie NK Junioren
Cat. 500 1500 3000
Iris Mulder A2 44:26 pr 2:16:50 pr 4:52:06

03-12-2021 - , ISU World Cup #3, Salt Lake City (USA)
Cat. 500 1000 1500 5000
Hein Otterspeer SB 34:35 pr 1:06:95 pr
Patrick Roest SA 1:44:19 6:04:41

01-12-2021 - HV, Schaatscircuit.nl
Cat. 500 1000
Richard Stolwijk ME 42:34 1:26:68
Sandra van Wijngaarden MC 48:47 1:40:03

28-11-2021 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo ochtend
Cat. 300 500 1000 1500
Koen van Zwienen C1 30:23 pr 48:84
Twan van Duuren PC 34:28 pr 56:68
Esmee Zijderlaan C2 30:82 pr 49:43
Isolde de Koster PA 34:68 pr 56:88
Peter de Bruin PB 1:40:87 pr
Isa Oudenes C1 2:44:58 pr

27-11-2021 - EN, Open baanwedstrijd
Cat. 500 1000
Sandra van Wijngaarden MC 49:88 1:42:11

27-11-2021 - EN, Open baanwedstrijd
Cat. 500 3000
Iris Mulder A2 44:70 pr 4:49:44 pr

26-11-2021 - HV, Schaatscircuit.nl
Cat. 500 1500 3000
Joost de Jong N1 38:34 pr 1:55:33 pr
Richard Stolwijk ME 4:35:13

21-11-2021 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo selectie
Cat. 500 1500
Sacha van der Weide N1 40:32 2:10:24
Susanne Prins B2 45:47 2:22:97 pr
Rico Rufi B1 43:61 2:16:11

21-11-2021 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo avond
Cat. 100 300 500 1500
Thomas van Herk N1 11:26 27:33 44:39
Remco Boere SA 11:17 pr 27:00 41:93
Arjan Bakker ME 44:02 2:07:95
Richard Stolwijk ME 43:71 2:14:69
Wilfred van Stam MC 45:76 2:23:53
Patrick Smaal SA 43:93 2:11:81
Berto Anker B2 43:37 pr 2:16:32 pr

21-11-2021 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo ochtend
Cat. 500 500
Peter de Bruin PB 50:80 51:26
Maren de Bruin PC 1:11:87 1:02:40
Annika Korpershoek PA 53:49 53:23
Floortje Korpershoek PA 55:70 55:33
Luuk van Zwienen PC 58:16 58:34
Eva Hogendoorn PA 1:00:72 pr 1:01:55 pr
Jasmijn Verdoold PA 58:17 57:41 pr
Twan van Duuren PC 55:70 56:20
Jurre Nuyt PA 46:33 47:17