15-02-2024 - , World Single Distances Championships 2024
Cat. 5000
Patrick Roest SA 6:07:28

11-02-2024 - DH, Baancompetitie Junioren + Klasse 6 Pupillen + Open Inschrijving Jun A en B
Cat. 300 500 1500
Rosa Stok PC 38:58 pr 1:03:50 pr
Jasper Zijderlaan C1 50:02 2:43:03 pr
Mette Verdoold C1 1:04:11 2:38:42 pr
Jasmijn Verdoold C1 49:89 pr 2:45:24 pr
Owen Knook C2 48:68
Eva Hogendoorn C1 49:91 pr 2:41:75 pr
Luna Beks PA 48:19 pr 2:36:63 pr
Berto Anker A1 42:37 2:12:03

11-02-2024 - UT, NSSV Talentendag / Kwalificatie NK Allround Junioren C
Cat. 500 1500
Annika Korpershoek C1 45:33 2:27:63 pr

11-02-2024 - HA, Bob de Jong Bokaal / NK Neo-senioren 10km (m) / 5km (v)
Cat. 5000
Susanne Prins A1 7:51:77 pr

10-02-2024 - DH, Schaatscircuit.nl - 20240210
Cat. 100 300 500 1000
Tijn Schoonderwoerd PD 12:73 31:38 51:31
Florian de Kool PE 13:95 pr 35:85 pr 59:79 pr
Lauren de Kool PB 10:02:92 1:50:54 pr

10-02-2024 - DH, Baancompetitie (Neo)Senioren en Masters + Open Inschrijving
Cat. 3000
Remco Boere SA 4:39:94

10-02-2024 - DH, Netherlands - Masters Allround and Single Distances Championships 2024
Cat. 500 1500 3000
Ferdinand Veelenturf MF 48:17 2:31:90
Arjan Bakker ME 43:60 4:21:89

09-02-2024 - , World Junior Championships 2024
Cat. 500 1000
Jillian Knook A1 39:95 1:20:73

04-02-2024 - DH, Pupillen Klasse 2 en 3
Cat. 1000
Tijn Schoonderwoerd PD 1:51:39
Mats Mudde PB 1:56:53 pr
Aiden de Koster PB 2:03:52 pr
Lauren de Kool PB val
Twan van Duuren PB 1:27:87

04-02-2024 - , ISU Junior World Cup Speed Skating #3
Cat. 500
Jillian Knook A1 39:92

04-02-2024 - , ISU World Cup Speed Skating #6
Cat. 500 500 1000
Hein Otterspeer SB 35:31 35:07 1:08:96

04-02-2024 - DH, ZHK Jun-B/Jun-A
Cat. 500 1500 3000
Daan van Zwienen B1 38:37 2:04:33
Esmee Zijderlaan B1 45:42 2:27:96 pr 5:15:70 pr
Berto Anker A1 42:53 2:11:25 4:39:63

04-02-2024 - DH, Junioren C
Cat. 500 1000 3000
Isolde de Koster C1 50:57 pr 1:44:24
Luna Beks PA 48:72 1:41:52
Peter de Bruin SB 4:48:84

03-02-2024 - HA, Holland Cup 4Av / Kraantje Lek
Cat. 500 1000 1500 3000
Susanne Prins A1 43:12 1:25:62 2:12:59 4:38:85

03-02-2024 - UT, Holland Cup 4s / Utrecht City Bokaal
Cat. 500 500 1000 1000
Sacha van der Weide N2 41:52 40:58 1:26:06 1:24:72
Pim Stuij N1 37:17 36:47 1:15:42 1:14:14

28-01-2024 - DH, Baancompetitie Pupillen + keuze Masters + Open inschrijving
Cat. 100 300 500
Merijn Abrahamse PB 13:29 val pr 58:44
Suze Verschoor PB 13:68 pr 35:82 pr 54:03 pr
Maren de Bruin PB 13:16 pr 31:29 pr 48:80 pr
Lieke Nuyt PB 13:80 33:64 pr 53:97 pr
Lauren de Kool PB 12:99 pr val 53:19 pr
Mats Mudde PB 13:26 pr 33:42 pr 55:63

28-01-2024 - HV, Recordwedstrijd Thialf open inschrijving, 28 januari 2024
Cat. 500 1500
Remco Boere SA 41:28 2:07:43

27-01-2024 - , ISU World Cup Speed Skating #5
Cat. 500 1500 5000
Hein Otterspeer SB 34:59
Patrick Roest SA 1:44:44 6:02:98 pr

27-01-2024 - DH, Jun A, B en (Neo)Sen - keuze + Open Inschrijving
Cat. 500 1000
Remco Boere SA 42:87 1:27:83

27-01-2024 - , NK Pure sprint/Supersprint
Cat. 100 100 300 300 500
Pim Stuij N1 10:29 23:27 36:43
Annika Korpershoek C1 12:31 11:94 pr 28:33 pr 28:58 pr
Isa Oudenes C2 12:27 12:13 28:69 29:07
Sacha van der Weide N2 10:84 25:50 40:54
Daan van Zwienen B1 10:34 pr 10:29 pr 24:29 24:23 pr

27-01-2024 - , IMSSC 15th Masters International Sprint Games 2024
Cat. 500 500 1000 1000
Richard Stolwijk ME 44:45 43:94 1:37:78 1:36:57
Wilfred van Stam MC 46:00 45:34 1:33:49 1:33:05
Arjan Bakker ME 44:37 43:51 1:26:92 1:26:58

24-01-2024 - HV, Schaatscircuit.nl - 20240124
Cat. 500 1000
Peter de Bruin SB 45:03 1:27:79
Maren de Bruin PB 46:94 pr 1:33:56 pr

21-01-2024 - BR, Trainingswedstrijd
Cat. 500 1000
Owen Knook C2 47:51 1:45:74 pr

21-01-2024 - DH, 4 banen toernooi , JUn C Klase 2 en 3 en Baancompetitie (Neo)Senioren en Masters
Cat. 500 1000 1500
Esmee Zijderlaan B1 48:74 2:38:48
Isolde de Koster C1 54:38 1:51:28
Lauren de Kool PB 56:20 pr 2:00:41
Kees Hofwegen MD 54:86 1:52:84
Peter de Bruin SB 47:96 2:28:89
Maren de Bruin PB 49:86 1:43:03
Remco Boere SA 1:00:00 1:31:76
Luna Beks PA 49:86 2:47:17 pr

21-01-2024 - DH, Pupillen klasse 3, 4, 5 en 6
Cat. 100 300 500
Rosa Stok PC 15:36 43:29 1:10:19

20-01-2024 - GR, Nederlands Pupillen Toernooi 2024
Cat. 300 500 1000
Tijn Schoonderwoerd PD 31:95
Twan van Duuren PB 43:69 1:29:29
Maren de Bruin PB 48:93 1:38:07

16-01-2024 - , Winter World Masters Games 2024
Cat. 500 1000 1500 3000
Frans Rietveld MG 55:01 1:57:13 3:01:11 6:29:45

14-01-2024 - DH, Baancompetitie Junioren C
Cat. 500 1000
Jasmijn Verdoold C1 52:26 1:45:55 pr
Isolde de Koster C1 55:86 2:05:55
Eva Hogendoorn C1 54:30 1:45:25
Luna Beks PA 1:07:43 2:10:50

14-01-2024 - HV, Clubwedstrijd Groep 2 op zondag 14 januari 2024
Cat. 500
Sacha van der Weide N2 39:69

14-01-2024 - DH, ZHK pupillen
Cat. 500 500
Luuk van Zwienen PB 52:07 52:42
Suze Verschoor PB 53:73 pr 53:98 pr
Tijn Schoonderwoerd PD 52:62 52:15 pr
Stan Hogendoorn PC 56:57 pr 57:10 pr
Steven Graveland PB 1:01:31 54:13 pr
Twan van Duuren PB 43:91 44:27
Maren de Bruin PB 48:42 48:23
Merijn Abrahamse PB 57:90

14-01-2024 - DH, Baancompetitie Jun B en A 3000
Cat. 3000
Berto Anker A1 4:33:52 pr

13-01-2024 - HV, NK Junioren A/B Allround, Afstanden en Mass Start
Cat. 500 1000 1500 3000
Daan van Zwienen B1 37:90 1:15:44 pr 2:00:58
Susanne Prins A1 41:64 pr 1:21:41 pr 2:07:94 pr 4:30:50 pr
Jillian Knook A1 39:63 pr 1:18:96 pr

13-01-2024 - BR, Regioselectie zuid voor NK junioren C
Cat. 500 1500
Annika Korpershoek C1 46:50 2:32:94 pr
Peter de Bruin SB 46:50 2:19:87

12-01-2024 - HV, Trainingswedstrijd KNSB- en topteams
Cat. 500 1000
Pim Stuij N1 35:89 1:12:65

07-01-2024 - UT, Clubkampioenschap Softijs, STW en Arktika 7-01-2024
Cat. 500 700
Arjan de Jong SB 1:06:51 1:23:04 pr

07-01-2024 - DH, Pupillen
Cat. 300 500 700
Rosa Stok PC 40:76 pr 1:08:93
Lauren de Kool PB 57:54 1:20:96

07-01-2024 - DH, Junioren A en B + Junioren C klasse 4 en 5
Cat. 100 300 500 1500
Susanne Prins A1 11:70 pr 27:38 pr 43:19
Owen Knook C2 11:56 28:63 pr 47:73
Berto Anker A1 2:13:19

07-01-2024 - HV, ISU European Speed Skating Championships 2024
Cat. 1500 5000
Patrick Roest SA 1:44:40 6:05:93

06-01-2024 - DH, ZHK NeoSen - Sen - Masters
Cat. 500 1500 3000
Richard Stolwijk ME 44:32 2:29:22 5:20:87
Wilfred van Stam MC 45:79 2:25:07
Frans Rietveld MG 55:09 3:02:29
Remco Boere SA 42:67 2:15:75 4:44:88
Arjan Bakker ME 44:85 2:11:80

31-12-2023 - HV, KONINKLIJKE THIALF- HCH JEUGDWEDSTRIJD
Cat. 500 1000
Daan van Zwienen B1 37:47 pr 1:15:83
Esmee Zijderlaan B1 43:93 pr 1:27:95 pr
Annika Korpershoek C1 44:64 pr 1:33:84 pr

31-12-2023 - DH, Oudjaar Drempelwedstrijd
Cat. 100 100 100 100 300
Nikki Slegtenhorst PE 14:41 pr 40:31
Lotte Neven PD 15:48 42:57
Eline Neven PF 17:34 17:20
22:51 pr 23:73 pr 20:49 pr 20:82 pr
Florian de Kool PE 13:98 pr 38:49 pr

30-12-2023 - BR, Trainingswedstrijd
Cat. 500 700
Twan van Duuren PB 43:50 1:00:14 pr

30-12-2023 - DH, Men's Night
Cat. 500 1000
Ferdinand Veelenturf MF 48:58 1:35:79
Richard Stolwijk ME 44:23 1:34:28
Wilfred van Stam MC 45:94 1:32:59
Frans Rietveld MG 55:41 1:57:22
Erik de Kluijver MD 49:02 1:38:94
Peter de Bruin SB 47:26 1:32:02
Arjan Bakker ME 43:75 1:27:42
Berto Anker A1 41:73 pr 1:22:33 pr

29-12-2023 - HV, Netherlands - Single Distances Championships 2024
Cat. 500 500 1000 1500 5000 10000
Sacha van der Weide N2 39:03 38:98 1:19:78
Hein Otterspeer SB 34:70 34:92 1:08:40
Jillian Knook A1 39:34 39:19 pr
Patrick Roest SA 1:44:38 6:09:44 12:47:21

28-12-2023 - DH, Lekstreek Wedstrijd
Cat. 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 300 500
Luuk van Zwienen PB 12:98 33:41 53:77
Jasper Zijderlaan C1 12:51 pr 33:81 pr 53:00
Esmee Zijderlaan B1 12:07 pr 29:42 46:23
Coen Zijderlaan PD 14:32 39:39 val
Sifra van der Vlist PE 16:51 pr 16:59 pr 47:28
Kian Out PF 16:77 16:48 pr
Suze Verschoor PB 13:61 pr 35:60 pr 54:55
Mette Verdoold C1 12:93 pr 31:03 pr 48:89
Jasmijn Verdoold C1 13:22 pr 33:42 51:82 pr
Peter Verburg PD 13:97 pr 37:37
Jelmer Verburg PF 15:78 15:55 pr
23:35 pr 22:31 pr 19:78 pr 21:30 pr 19:97 pr 18:81 pr 17:66 pr 18:14 pr 21:92 pr 19:09 pr 21:75 pr 21:45 pr 18:60 pr 19:21 pr 19:07 pr 19:62 pr 22:25 pr 25:43 pr 18:25 pr 19:78 pr
Rens Uijttewaal C2 12:32 pr 32:41 pr 49:46 pr
Rosa Stok PC 15:02 pr 41:13 pr 1:06:63 pr
Mara Graveland PF 16:10 15:56
Anna Smit PE 15:46 pr 16:10 49:06
Nikki Slegtenhorst PE 14:85 pr 43:61
Feline Sacre PD 15:75 42:37 1:14:42
Imre van Roest PC 14:73 42:76 pr 1:11:99 pr
Juda van der Vlist PC 16:77 pr 48:76 pr 1:20:27 pr
Vin Oudenes PD 14:13 pr 48:09 pr 1:07:65 pr
Loek Oudenes PA 12:86 pr 33:24 pr 51:09
Niek Oskam PF 17:64 pr 18:31 pr
Joeri Oskam PD 16:27 pr 49:29 1:19:80
Lieke Nuyt PB 13:82 36:61 57:05
Lotte Neven PD 14:76 42:63 1:13:48
Fenna Neven PA 13:19 pr 34:66 pr 54:59 pr
Eline Neven PF 16:58 16:49 pr
Sem Bodegom PF 16:49 15:48
Mats Mudde PB 13:26 pr 34:24 54:76
Fien Mettau PF 14:71 pr 14:97 pr
Cato Mettau PD 14:64 pr 39:96 1:03:46 pr
Isolde de Koster C1 13:33 33:08 pr 51:00 pr
Aiden de Koster PB 14:00 pr 36:65 pr 56:86 pr
Floortje Korpershoek C1 12:31 pr 30:73 pr 49:27
Annika Korpershoek C1 11:89 pr 29:66 46:03
Fay Korevaar PD 14:39 39:46 1:06:02
Lauren de Kool PB 13:55 pr 35:28 pr 57:59
Florian de Kool PE 14:28 14:07 39:11
Owen Knook C2 12:11 30:82 pr 47:33 pr
Sarah de Jong PE 16:74 16:22 pr 48:26
Esmee de Jong PE 16:04 pr 16:75 47:14
Yinthe Jansen PF 18:27 pr 21:14
Felix Harleman C2 12:29 pr 31:10 pr 49:27
Levi van Ee PC 15:20 pr 42:95 pr val
Hannah van Ee PF 20:44 21:12
Twan van Duuren PB 11:69 pr 28:41 43:92
Jonna van Duuren PC 13:89 pr 38:01 pr 1:04:02 pr
Abe van Duuren PF 19:93 19:54
Sam van Cappellen PE 15:72 pr 16:24 pr 46:36
Noor Van Buren PF 23:32 17:59
Peter de Bruin SB 12:22 30:01 45:88
Maren de Bruin PB 13:39 31:64 49:28
Benthe de Bruin PF 15:68 15:50 pr
Sebastiaan Broere PE 17:27 17:22 pr 53:01
Loet Boogaerdt PE 19:26 17:90 57:48
Luna Beks PA 13:29 31:11 pr 48:79 pr
Piet Verburg ME val

28-12-2023 - HV, Daikin NK Afstanden
Cat.

26-12-2023 - HV, Kerstsprinttoernooi 2023
Cat. 100 300 500
Berto Anker A1 11:36 pr 26:14 40:87 pr
Daan van Zwienen B1 10:22 pr 31:32 37:73
Luna Beks PA 12:50 pr 33:72 49:15
Esmee Zijderlaan B1 12:15 29:52 45:68
Anne van Duuren B2 12:32 pr 52:04 46:54
Pim Stuij N1 10:12 pr 22:93 pr 35:86
Thomas van Herk N2 10:85 pr 26:51 41:98
Susanne Prins A1 11:50 pr 26:60 pr 40:87 pr
Owen Knook C2 11:44 pr 29:54 pr 47:41 pr

23-12-2023 - HV, Trainingswedstrijd topteams/deelnemers NKA
Cat. 500 1000
Sacha van der Weide N2 39:04
Pim Stuij N1 1:11:73 pr

23-12-2023 - DH, Ladies Night (met open Inschrijving)
Cat. 100 500 1000
Aiden de Koster PB 13:65 pr 57:50
Fenna Neven PA 54:92 2:08:92 pr
Isolde de Koster C1 51:14 1:45:96
Maren de Bruin PB 48:38 1:38:74
Luna Beks PA 48:97 1:44:10

22-12-2023 - HV, Trainingwedstrijd topteams/deelnemers NKA
Cat. 1000
Hein Otterspeer SB 1:08:54

17-12-2023 - DH, Baancompetitie Jun B en A + Sprint voor (Neo) Sen en Masters
Cat. 100 300 500
Owen Knook C2 11:66 pr 31:17 49:28 pr
Thomas van Herk N2 11:09 27:00 44:11
Berto Anker A1 11:57 26:67 41:92

17-12-2023 - DH, Pupillen
Cat. 100 500
Luuk van Zwienen PB 13:08 52:87
Tijn Schoonderwoerd PD 12:77 pr 52:34 pr
Lauren de Kool PB 13:72 pr 56:34 pr
Twan van Duuren PB 11:84 43:33
Maren de Bruin PB 13:16 pr 49:88

17-12-2023 - DH, ZHK Jun-C
Cat. 500 1500
Mette Verdoold C1 48:85 2:45:06
Annika Korpershoek C1 46:36 2:36:06
Peter de Bruin SB 45:61 2:20:37

16-12-2023 - EN, Sprint League 2 Pure Sprint
Cat. 100 300 500
Pim Stuij N1 10:26 23:31 36:57
Isa Oudenes C2 11:72 29:52

16-12-2023 - HV, Dutch Masters Cup 2023-2024 - II
Cat. 500 1500
Ferdinand Veelenturf MF 46:76 2:24:62

10-12-2023 - DH, Baancompetitie Pupillen, (Neo)Senioren en Masters
Cat. 300 500 700 1500
Rosa Stok PC 41:37 pr 1:07:27 pr
Suze Verschoor PB 58:87 1:24:87 pr
Merijn Abrahamse PB val 1:32:75
Remco Boere SA 41:89 2:11:14
Steven Graveland PB 56:42 1:20:66 pr
Kees Hofwegen MD 51:82 2:41:56
Stan Hogendoorn PC 59:30 1:37:94
Carl von Lindern MD 55:87 2:42:59
Mats Mudde PB 56:61 1:20:08 pr
Lieke Nuyt PB 56:86 1:24:59 pr
Frans Rietveld MG 55:79 2:57:28
Tijn Schoonderwoerd PD 54:92 1:18:56
Ferdinand Veelenturf MF 49:85 2:32:79
Richard Stolwijk ME 45:22 2:30:91

10-12-2023 - DH, Baancompetitie Jun C
Cat. 100 300 500
Luna Beks PA 18:85 30:76 pr 48:50 pr
Mette Verdoold C1 12:62 pr 30:48 pr 48:47
Eva Hogendoorn C1 13:14 pr 31:79 pr 50:38 pr
Jasmijn Verdoold C1 13:13 pr 32:58 pr 50:88 pr
Annika Korpershoek C1 11:96 29:27 46:17
Fenna Neven PA 13:07 pr 34:00 pr 55:66
Floortje Korpershoek C1 12:31 pr 30:11 pr 48:45
Isolde de Koster C1 13:19 pr 32:21 pr 50:96 pr

10-12-2023 - EI, 4 banen toernooi
Cat. 100 300 500
Esmee Zijderlaan B1 12:17 30:22 47:69
Lauren de Kool PB 13:99 37:60 59:16 pr
Twan van Duuren PB 11:65 pr 28:28
Peter de Bruin SB 11:88 30:00 46:56
Maren de Bruin PB 13:16 pr 32:04 48:48
Luna Beks PA 32:46 49:22

09-12-2023 - , ISU World Cup #4
Cat. 500 1000 1500 5000
Hein Otterspeer SB 35:48 1:09:80
Patrick Roest SA 1:47:07 6:18:01

09-12-2023 - HV, Schaatscircuit.nl - 20231209
Cat. 500 1000
Twan van Duuren PB 42:71 1:24:14 pr

09-12-2023 - AL, Landelijke Selectie NK Allround Junioren B
Cat. 500 1500 3000
Daan van Zwienen B1 39:43 2:03:30 4:25:47 pr
Isa Oudenes C2 45:62 2:23:91 5:19:65

09-12-2023 - AL, Landelijke Selectie NK Allround Junioren A
Cat. 500 1500 3000
Susanne Prins A1 42:65 2:08:77 4:36:26

09-12-2023 - GR, Holland Cup 3
Cat. 500 1000
Sacha van der Weide N2 39:73 1:20:46
Pim Stuij N1 36:41 1:12:94
Jillian Knook A1 40:24

03-12-2023 - DH, 5/1000 , 3k of 5k
Cat. 500 1000 3000 5000
Susanne Prins A1 42:99 1:27:17
Owen Knook C2 50:72 pr 1:48:72
Thomas van Herk N2 44:11 1:32:94
Peter de Bruin SB 5:02:05
Arjan Bakker ME 4:33:73
Berto Anker A1 7:54:62

03-12-2023 - , ISU Junior World Cup #2
Cat. 500
Jillian Knook A1 40:33

02-12-2023 - HV, Trainingswedstrijd KNSB- en topteams
Cat. 500
Pim Stuij N1 36:08

02-12-2023 - , ISU World Cup #3
Cat. 500 1500 10000
Hein Otterspeer SB 35:12
Patrick Roest SA 1:45:78 13:23:96

27-11-2023 - HV, Schaatscircuit.nl - 20231127
Cat. 500 1500
Peter de Bruin PA 45:29 pr 2:15:88 pr

26-11-2023 - DH, Pupillen klasse 2-5
Cat. 100 500
Lauren de Kool PB 16:08 1:09:47
Maren de Bruin PB 13:67 49:71
Luuk van Zwienen PB 13:00 52:58
Tijn Schoonderwoerd PD 12:86 pr 53:40 pr
Twan van Duuren PB 11:98 44:14

26-11-2023 - , ISU Junior World Cup #1
Cat. 500 1000
Jillian Knook A1 39:68 1:23:14

26-11-2023 - DH, Baancompetitie Jun A en B + klasse 1 tm 3
Cat. 500 1500
Arjan Bakker ME 43:76 2:11:21
Robbert-Jan Neven MB 44:08 2:24:85
Berto Anker A1 42:08 2:24:59

25-11-2023 - UT, GenDX Nederlands Studenten Kampioenschap Allround
Cat. 500 1500 3000 5000
Dennis Vergeer N1 43:51 2:12:40 4:41:46 8:13:60

25-11-2023 - HV, Trainingswedstrijd KNSB- en topteams
Cat.

25-11-2023 - , Sprint League 1 Pure Sprint / Tilburg Sprint Cup
Cat. 100 300 500
Isa Oudenes C2 12:09 28:44 44:81
Daan van Zwienen B1 10:40 pr 24:41 pr 38:60
Pim Stuij N1 10:33 23:25 pr 36:63

25-11-2023 - EN, Baankaarthouders alle klassen 2 + gasten
Cat. 500 3000
Robbert-Jan Neven MB 43:73 5:15:94